Şartlar ve koşullar

Garanti

y3d, www.y3d.com.tr web sitesi ve dükkanından satın almış olduğunuz tüm
ürünler firmamız veya ithalatçısı tarafından garanti kapsamındadır. Ürünlerimizin aksi belirtilmediği sürece 1 yıl garantisi vardır. Satın almış olduğunuz ürününüzde herhangi bir problem çıkması halinde problemin giderilmesi için faturanızla birlikte firmamıza başvurmanız gerekmektedir. Garanti kapsamında bulunan ürünlerin sizin tarafınızdan herhangi bir darbe, yırtılma, çizilme vb tahribe uğratılmaması gerekmektedir.

İade Şartları

www.y3d.com.tr web sitemizden ya da y3d dükkanından satın almış olduğunuz ürünü aşağıda belirtilen koşullar ile nedenini belirterek iade edebilirsiniz:
* İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir
* İade edilen ürün veya ürünler parçaları, aksesuarları ile birlikte tamamen eksiksiz olarak bize gönderilmelidir.
* İade gönderilen ürünlerin garanti maddesinde belirtilen koşullara uyması gerekmektedir.
* İade edilecek ürünü gönderdikten sonra y3d konuyu takip edip sizleri en kısa sürede bilgilendirecektir.
* İade işlemi kabul edildikten sonra ödemiş olduğunuz tutarın banka hesabınıza veya kredi kartı hesabınıza geçmesi yedi (7) iş günü içerisinde yapılmaktadır. Kredi kartınıza yansıması hususunda bankanızla görüşmeniz gerekmektedir.

İade İşlemleri

Sizden gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürün üretici firmaya test etmeleri için gönderilir. İade şartlarına uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 30 iş günü arasında değişmektedir. İade işlemi onaylandığında size telefon açılarak bilgi verilecek ve isteğinize bağlı olarak yeni bir sipariş verebilmeniz için değişim belgesi, farklı ürün alınabilir belgesi ya da para iadesi yapılacaktır.

Özel Ürünleri İade Edebilir miyim?

Size özel tasarlanıp imal edilen ürünleri maalesef iade alamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. www.y3d.com.tr üzerinden online olarak satın aldığınız tüm ürünlerin teslimatı anlaşmalı kargo şirketiyle firmamıza aittir. Kargonun ücretli ya da ücretsiz olma durumu her ürün detayında belirtilmektedir. Dilerseniz ürününüzü y3d ofisimizden gelerek kendiniz de teslim alabilirsiniz. www.y3d.com.tr, %100 güvenli e-ticaret mağazasıdır. Güvenle ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin tüm illerine teslimat yapabiliyoruz. Teslimat ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda bizi hemen aramanızı öneriyoruz. Kargo görevlisi ürünü size teslim ederken kontrol etmelisiniz. Herhangi bir sorun varsa tutanak tutturunuz.

Teslimat Ne Zaman Gerçekleşir?

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler stoklarımızda var ise ve teslimat Ankara içine olacak ise ürününüz azami 3 iş gününde, teslimat Ankara dışına olacaksa ortalama 5 ila 7 iş gününde teslim edilecektir. Siparişini verdiğiniz ürünler stoklarımızda mevcut değil ise ürününün stoğa girişi ve teslimi ile ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Siparişinizin size hızlı ve sağlıklı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler:

Öncelikle üye bilgilerinizi doğru bir şekilde girmelisiniz. Siparişinizle ilgili ödemenizi ödeme seçeneklerinde yer alan yöntemlerden biriyle gerçekleştirmelisiniz. Havale ile ödeme yaptığınızda tarafımıza bilgilendirme yapmanızı rica ediyoruz.

Teslimat Koşulları

İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3’üncü şahıslara da yapılabilir. Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.

© 2018 y3d Üç Boyutlu Baskı Modelleme ve İleri Tekn. Sist. Tic. Ltd. Şti.