3D Baskı Hizmetleri

Öğrenci Kampanyası: Tüm öğrencilere 200 TL ve üzeri olan üniversite proje  veya okul proje baskı işlerde %18 indirim! 

3D Baskı hizmetimizi kullanmak istiyorsanız veya sadece 3D baskınız için bir ön maliyet çalışması gerekiyorsa, lütfen formu doğru doldurduktan ve 3D baskı için hazırlamış olduğunuz dosyayı yükledikten sonra gönder butona basarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede biz sizlere bir fiyat teklifi ile cevap vereceğiz ve, varsa, çiziminizden başarılı bir 3D baskı elde edebilmemiz için değişikler gerekiyorsa, uyarıda bulunacağız.

Hızlı Prototipi Üretimi

Protipi ve Ar-Ge 3D baskılarınızı da bizde ürettirebilirsiniz. Atölyemiz isterseniz küçük ve orta sayıda (5-100) seri üretimi de gerçekleştirme imkanımız sunuyor. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Litofan 3D Baskısı (Lithophan)

  


Büyük bizde…

Yazıcılarımız her yönden sıra dışı: baskı hassasiyeti olsun, filament işleme kabiliyeti olsun veya baskı boyutu olsun – baskılarımız 300mm x 300mm x 610(!)mm alanına sahiptir. Ayrıca çift kafalı; yani aynı anda iki renkte basma imkanı sunulmaktadır.

Uyarı: çift renk baskılar için iki model gerekmekte. Lütfen bu durumda  iki dosya göndermeyi unutmayınız…

NOT: y3d gizliliği en üst düzeyde tutmak için gayret içinde. Göndermiş olduğunuz çizimlerin teklifi sizin tarafınızdan olumsuz cevaplanırsa çiziminiz HİÇ BİR ŞEKİLDE KAYIT EDİLMEYECEKTİR ve kalıcı bir şekilde red haberi alır almaz SİLİNECEKTİR! Ayrıca başarılı bir 3D baskı dan sonra da sadece sizin izinizle gelecekte belki tekrar baskı alınması için, kayıt edilecektir. Kayıt onayınızdan her zaman vaz geçip bize silme talimatı verebilirsiniz.

Teklifi size aynı günde ama en geç 24 saat içinde ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. Sipariş halinde modeliniz basıldıktan ve ücretler ödendikten sonra özenle paketlenip kargoya verilecektir. Bazı hassas modellerde bizim tarafımızdan kusursuz baskı için eklenmiş olan destek malzemesi (support) modelinizin hasar görmeden size ulaşması için sökülmeyecek tir. Şayet baskınız birden fazla parçadan oluşuyorsa (mesela boyutun yüzünden), parça parça olarak kargolanacaktır.

Fiyat teklifi hemen al…

NOT: Görmüş olduğunuz fiyat önerisi sadece bir ön fiyattır. Gerçek fiyat teklifi bu rakamıan altında ama üstünde de olabilir. Dolgu oranı (“infill”), destek malzeme (“support”) ve saire bu fiyatı etkileyebilir ve ayrıca belirlenecektir.

Loading file

Upload Click here to upload or drag and drop your model to the canvas.

The model is too large and has been resized to fit in the printer's build tray. [Hide]

The model is too large, a fitting printer is selected. [Hide]

The model is too small and has been upscaled. [Hide]

Warning: The selected printer can not print in full color [Hide]

Warning: obj models with multiple meshes are not yet supported [Hide]


File Unit:    mm    inch
Scale:
%
 
× ×  cm

	
Material Volume: cm3
Box Volume: cm3
Surface Area: cm2
Model Weight: g
Model Dimensions: x x cm

Estimated Price:

Loading price

Material
  • PLA (1.75 mm) Beyaz
  • PLA (1.75 mm) Siyah
  • PLA (1.75 mm) Kırmızı
  • ABS (1.75 mm) Beyaz
  • ABS(1.75 mm) Siyah
  • ABS (1.75 mm) Kırmızı
Printer
  • Raise3D 2N+
  • H.evoTR35